Domowa galeria- poradnik I

Sztuka - obrazy i plakaty

Domowa galeria- poradnik I

obraz lis

Jak zrobić domową galerię obrazów we własnych czterech kątach? Dowiesz się tego przede wszystkim z naszego wirtualnego poradnika, który dla Ciebie przygotowaliśmy. Zachęcamy do wnikliwej lektury wszystkich lubiących dbałość o szczegóły i najdrobniejsze detale.
Obrazy znajdujące się w domowej galerii w szczególności powinny być bardzo dobrze do siebie dobrane, wręcz można stwierdzić dopasowane. Co więcej, nie zapominajmy także i o tym, że galeria musi być właściwie rozplanowana. Obrazy mają być tak zaplanowane krok po kroku, żeby każdy z nich stanowił jeden element całej kompozycji. Nie zapominajmy także o tym, że jest to bardzo łatwo zepsuć przez chociażby zmianę kolorystyki w jednym z wieszanych obrazów czy też odległą tematykę.

stanowisko pracy malarki

Warto wspomnieć, że chodzi o to, żeby obrazy były mniej więcej z tej samej grupy malowideł. Dodatkowo, nie zapominajmy także i o tym, że galeria obrazów tu omawianych powinna składać się z tego samego rozmiaru, czy też mniej więcej podobnych formatów. Co więcej, nie zapominajmy również o tym, że obrazy muszą być mocno zróżnicowane pod kątem estetycznym, a więc nie jest zalecane wieszanie jeden obok drugiego dokładnie takich samych obrazków, co z kolei nierzadko lokatorom nieobeznanym w dziedzinie wyposażenia wnętrz i ich dekoratorstwa przychodzi do głowy. Dobrze jest też zapanować nad harmonijnym umiejscowieniem obrazów jedenhttp://www.plandeki.eu/plandeki obok drugiego. Fajnie przedstawia się seria obrazów w dużych przestronnych pomieszczeniach, na przykład na schodkach, przy klatce schodowej, w wielkim pustym korytarzu czy też w salonie.
Napisane przez: litery na ścianę