Czy sztuka powinna szokowac

polposter.pl

Czy sztuka powinna szokowac

Tak wiec kazdy z obszarów, ZE Kazda grupa byla Bardzo biegły w dzielili ZE oo inna osobą, Która JEST CO nazywamy odwrotną mentoring.

Trzy Rzeczy, Które sprawiają, ZE odwrócą mentoringu Bardzo udany:

1. Musisz skonfigurować Go tak, ZE JEST się korzystne, a do Ciekawe, BO TYLKO poprzez Dynamiczny czystej Wieku moze stwarzać Trochę napięcia, Gdzie zoomer czuje "No ja Już dłużej wiec wiem więcej", ja Gdzie Gen Y Moga czuć SIĘ zastraszani przez Tego zoomer.koncentrator tlenu wynajem Wiec chcesz stworzyć poczucie bezpieczeństwa i poczucie dzielenia i poczucie wzajemnej, gdy Masz odwróconej mentoringu w miejscu budowy. Jak To Jest skonfigurowana JEST BARDZO istotne DLA JEGO Powodzenia.

2. Trzeba Mieć przywództwo wpisowe zrobić Procesu. Wiec Górnej Zarządzania, przywództwa Górnej, AZ Do poziomu Wykonawczy Musi uczestniczyć w TYM procesie.

Jedna z firmą farmaceutycznych, z ktorými pracowałem przez się zrobił i byl Zdziwiony, ZE Prezes byl interakcji z Gen Y Z poziomu WLOTU I Gen Y zbliża SIĘ zrobić Prezesa oo Wiedza technologiczna i CEO bylo Po Prostu Absolutnie zaskoczony Tym, co nie nie wiedział o technice własnej Firmy. W rzeczywistości, Prezes Napisał o Niej na swoim blogu i CEO Gen Y dostaje Trochę Sławy w organizacji, Który byl produktem ubocznym Piękny Tego Rozwiązania. Wiec chcesz SIĘ upewnić, ZE Zarząd kupuje zrobić niego i oczywiscie dlatego, že Prezes mial na blogu o Tym kazdy, kto uczestniczył w programie STAL SIĘ bardziej zaangażowani i zakochany w TYM procesie.

3. Chcesz zgłosić Sukces. Jeśli TYLKO Maja odwrotny mentoring oraz osoby W Maja powodzenie Beda o Tym mówić, ale chcesz, ABY MOC zgłosić i przekazać im Sukces Firmy Ogólnej. Chcesz umieścić przykłady w biuletynie Firmy, chcesz zapewnić sukcesów w firmowym intranecie, chcesz, ABY wyglądać i pojawiają SIĘ Wszystkim, ZE JEST zwiększenie dziesięciu programu Wymiany Wiedzy, żartem zwiększenie mentoringu, a to zwiększa Sukces Organizacji i Rozwoju.

Wiec pójdziesz. Trzy Rzeczy, Które trzeba upewnić SIĘ W odwrotnej mentoringu.


- autor artykułu