Jak sztuka afrykanska

polposter.pl

Jak sztuka afrykanska

Jak sztuka afrykanska

Zadajmy sobie Pytanie: "Jaki JEST wymówka Tym Razem"? Które pretekst wykorzystano obezwładnić i pokonać nas ponownie? Wiemy, že w przypadkach nadużyć żadnego usprawiedliwienia zrobi. Wiele wymówek świadczone SA niewystarczające. Czemu? NIGDY nie nie powinno Być wymówką, ABY zaszkodzić jednostce. Toksyczne związki Moga znajdować SIĘ w naszych rodzinach, z przyjaciółmi, współpracownikami, z mężów, zon, w ramach przynależności religijnych, A JEST Długa lista. Nadużycie moze przybierać Różne Formy i dlatego moze do Być Trudne dla osoby W, ABY hosting uświadomić sobie, ZE SA ofiarami. Moze by byc fizyczne, werbalne, psychologicznej, seksualnej LUB emocjonalnej. Niezależnie Od Formy, obraźliwe zachowanie JEST Niebezpieczne Wzorzec Zachowania zadawanego przejąć kontrolę W nad inna osobą.

ZAWSZE JEST wymówką, aby Dlaczego zrobili, co zrobili. OSOBY te chowają działania za wymówek w celu obwiniania innych, zakręć prawdę i przypisują Ich krzywd swoich celów. Pogrzebane działania SA działania, Które zręcznych manipulatorów Uwolnij Nie Nadzieje zobaczyc konsekwencje LUB wziąć odpowiedzialnosc za się, Kolorado uczynił Ich Rece.

Dziesięć Artykuł omawia ZASTOSOWANIE emocjonalnego szantażu narzucenia Kontroli nad ofiarami i identyfikuje intensywne emocje (FOG), ZE Związek wytwarza hamującym Wykop danej osoby W, ABY zobaczyc wyraźnie oo Ich okoliczności.

Znalezienie Mojej Mocy, Ukryte Głęboko w środku!

W moich latach wcześniejszych, Jako Młody dorosły, znalazłem SIĘ W toksycznym związku z facetem, Który zaprzyjaźnił Mnie. Podobnie Jak na początku nowego związku Wszystko bylo w porządku. Nagle, w ciągu kilku miesiecy Związek zaczął SIĘ zmieniać. Byl JAK dr Jekylla í Mr Hyde. Pierwsza oznaka JEGO bezprawnego Zachowania byl oo wyzwiska. Wraz z upływem Czasu, Stalo SIĘ nadużywanie emocjonalne (Kroki, ABY izolować Mnie od Rodziny i Przyjaciół spowodował Mój depresyjny stan umysłu (frustrację, lęk, Ataki Leku i Gniewu) i ciągłych ataków osobistych zostały zaprojektowane tak, ABY obniżyć moja samoocena).
https://www.witaminyswanson.pl/witamina-e-naturalna-400iu-250-kap
- autor artykułu