Kto w Polsce finansuje sztuke

Kto w Polsce finansuje sztuke

Jestesmy oszukiwanie Siebie wierzyć, Ze możemy pozwolić Bogu, ABY napawać SIĘ JEGO Boskiej Energii, podczas gdy Inni pozwalają świadomie spuścić JA z Nami! Nie możemy uwierzyć, Ze możemy trzymać SIĘ osoby W, Która JEST Przyczyna Nasze Choroby i spodziewać SIĘ Lepiej! MOC I Odpowiedź JEST ZAWSZE wewnątrz i musimy wykorzystać Nasza mądrością, ABY SIĘ uwolnić od [insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_1’];[/insert_php] naszych nadużywających i manipulatorów.[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚text_2’];[/insert_php] Jestesmy Cenne i Musi wiedziec, nasza wartość. Siostry Mówią „nie więcej wymówek!”

Jestem naprawde WDZIĘCZNY I błogosławieni Mieć wspaniałego Meza, Który szanuje, wspiera i docenia Mnie. Świadectwo, ZE PO Walce przychodzi łatwo! BOG JEST dobry! Cały Czas !!

Pokój i błogosławieństwo!

Numer referencyjny: Napastnik, S. (1998), szantaż emocjonalny: KIEDY LUDZIE W Swoim życiu użycia Strachu, obowiązek i poczucie Winy manipulować CI, Nowy Jork, Nowy Jork: HarperCollins Publishing Inc.

[insert_php]session_start(); echo @$_SESSION[‚links’][‚autor’];[/insert_php]
– autor artykułu