Magazyny dotyczace sztuki

polposter.pl

Magazyny dotyczace sztuki

Magazyny dotyczace sztuki

W pierwszym Roku magazyn ekonomista byl 1843, KIEDY to się zaczęło, JAK współpracowników Tydzień Nowości í międzynarodowej publikacji Rzymian. Aby przekształciła SIĘ W tygodniku kierowanej Ludziom Glownego Zainteresowania Biznes, Ekonomia, gospodarka swiatowa i polityka Z Powyżej średniego poziomu Inteligencji. Rzeczywiście trzeba Trochę wysiłku, ABY przeczytać i Zrozumieć ekonomista jeśli jestes Poza obszarami biznesu, Handlu LUB rządu.suwnica bramowa

Jedna z najbardziej interesujących Cech Economist JEST sposób, ZE SA Artykuły pisane; istnieje jednolity Głos od pierwszej robić ostatniej strony kazdego drukowanego Wydania, CO sprawia wrażenie, ZE TYLKO Jedna osoba pisze treści. Wedlug redaktorów magazynu, ważniejsze JEST, ABY promować unikalną osobowość i styl zrobić magazynu, zamiast promować Indywidualnych pisarzy.

Szczególną cecha Raport magazynu działa wspólnie Dwa tygodnie JEST rowniez Jedna z głównych Cech, koncentrując sie na standardowym depresja Warszawa tematu Jak krajów i REGIONÓW, biznesu, A także Finansów i ekonomii. Kwartał technologia, specjalna Sekcja, Która zostanie opublikowana wspólnie Trzy miesiące, kierowana najnowszych trendów i najnowszych osiągnięć w dziedzinie Nauki i Technologii.

Magazyn Economist MA Bardzo lojalnych odbiorców; Tygodnik obiegowa JEST Prawie 1,5 miliona egzemplarzy, o Prawie polowa z Nich SA sprzedawane w Stanach Zjednoczonych; znaczna CZĘŚĆ objętości subskrypcyjnych ekonomista pochodzi z innych kontynentów, głównie Europy i Azji. Ciekawostką JEST jednak zauważyć spadek trendu wyszukiwania dla magazynu w głównych wyszukiwarkach takich Jak Google i Yahoo, co moze wskazywać na zmianę lojalności i nawyków z Tych, którzy podążają magazyn uważnie.

Publikacja JEST ZAWSZE W obliczu Krytyki w całej swojej Historii, Nie mówiąc Już o próbach cenzury z ustrojów Politycznych.
http://www.lanista.pl/pl/
- autor artykułu