Jak zwiazac swoja prace ze sztuka

polposter.pl

Jak zwiazac swoja prace ze sztuka

Jak zwiazac swoja prace ze sztuka

Kazdy, kto JEST poszukująca pracy wie, že szuka pracy Nowej JEST LUB Kariery praca sama w sobie. Po zakończeniu pracochłonne zadanie pisania CV i Przesłanie iść zrobić firma Różnych, Teraz muszą zdać testy EKRANU, ABY otrzymać prace. Wywiady SA Bramą zrobić lądowania SWOJĄ idealna prace. Te Pięć Porady pomogą uzyskać właścicielem Drodze zrobić uczynienia Tego Swoje pracy.

Tip # 1

Badz pewny Siebie

"Pierwsze wrażenie JEST jedynym wrażenie."

Nie ma nic gorszego niz bezwładne uścisku, osunął ramiona, słaby kontakt wzrokowy LUB Slabe Umiejętności Komunikacyjne. Potencjalny Pracodawca moze powiedzieć od razu, jeśli Mężczyzna LUB KOBIETA dla Tego zadania poprzez język Ciała. Chociaż agresywność do wyłączania, będąc biernym daje wskazówkę, Ze Nie jestes pewny Siebie LUB swoich kwalifikacji. Utrzymuj kontakt wzrokowy podczas odpowiadania na pytania LUB gdy rozmówca Mowi bezpośrednio Ciebie zrobić. Uśmiech od Czasu zrobić CZASU, ABY pokazać Swoje zainteresowanie i entuzjazm. Utrzymywanie stałego Spojrzenie na wywiad Moze Być niepokojące dla ankietera. Spójrz z dala od Czasu zrobić Czasu. Pochylić SIĘ Do przodu, ABY pokazać, Ze Jestes zainteresowany Tym, co mowi rozmówca. Mów w sposób zwięzły i czystym głosem. Jeśli Masz Problemy wymawiając Niektórych Słowa, Nie Staraja SIĘ wykorzystywać je w wywiadzie. Jeśli do JEST DLA CIEBIE Trudne, ćwiczyć Z lustrem i zwracać uwagę NA mimikę.

Inni Mordercy Wywiad:

-Slouching na krześle

-Przekraczanie ramiona

-Grając z włosami i biżuterii

-Odchylając SIĘ zrobić tylu na krześle

Tip # 2

Ustawy, tak jakby

"Jestes Tym, Kolorado uwierzyli."

Działać tak, jakby mial prace. Co byś zrobił, gdybyś mial TE pozycje? Jak bedzie działać? W jaki sposób osoba w Tym akcie pozycji i mówić? Jakie SA Twoje obowiązki na stanowisku Tym? Jaki żart typowy Dzień Jak dla was w Tej pracy? Change Swoje nastawienie zrobić Siebie i swoich atutów.

- autor artykułu