Polskie galerie sztuki wspoleczesnej godne polecenia

polposter.pl

Polskie galerie sztuki wspoleczesnej godne polecenia

Polskie galerie sztuki wspoleczesnej godne polecenia

Poza Ameryki Południowej, Argentyna JEST zapewne bardziej znany Jako MIEJSCE narodzin tanga oraz romantycznej ikonę Evita Peron. Jeśli chodzi o wpływ Tego Kraju na Sprawy światowe, Argentyna JEST także znany przez Historyków Jako sojusznika w Niemczech i mamy Włoszech podczas II wojny światowej - PO żywić Pewna liczbę zbrodniarzy Wojennych - Jeszcze w ostatnich latach kraj dziesięć utrzymywał Przyjazne Stosunki ZE Stanami Zjednoczonymi i kraje Ameryki Południowej Kiedyś uważany rywali Politycznych i Gospodarczych. Umowy handlowe z południowoamerykańskich Sąsiadów pomogły Argentyna rosną Jako ważnego Partnera Handlowego Rolnej.

Jako Członek Mercosur, jednej z największych stref Wolnego Handlu na Świecie, Argentyna związana żart Z Brazylii, Paragwaju i Urugwaju mamy wspólnym podatku stosowanych Do przywozu Wszystkich wniesionych na kontynencie, ale większość Handlu Między grupami odbywa z Brazylii. Podczas Argentyna Nie zdobyć tak Wysokie, JAK Inne kraje na Świecie pod względem produktu Krajowego brutto, CO JEST trzecim temat wielkości gospodarka na kontynencie, wzmocnione w Części przez agresywnego Wzrostu w całym XX wieku, technologia MIMO Długich okresów inflacji.

Today, Argentyna opiera SIĘ na sektorach Rolnictwa i Turystyki, ABY utrzymać gospodarkę, Przy Średnich Branz działających w górnictwie i budownictwie. Top eksport z Argentyny zrobić JEJ głównych partnerów Handlowych - W TYM Brazylii, Stanach Zjednoczonych í Chile - obejmują:

Soja - Soja i produkty uboczne SA Największe w Argentynie upraw Eksportowych. Okolo 40 milionów ton soi produkuje SIĘ rocznie, Przy Czym większość z Nich Nie eksportowane zrobić spożycia przez Ludzi, piwo w celu przetworzenia na Pasze dla Zwierząt.

Ziarna Zbóż - okolo 13 milionów ton metrycznych ryż, pszenica i inne zboża zbiera SIĘ corocznie w Kraju, dzieki czemu Argentyna Jeden z czołowych eksporterów Zbóż na Świecie.


- autor artykułu