Sztuka a wyrazanie emocji tworcy

polposter.pl

Sztuka a wyrazanie emocji tworcy

Sztuka a wyrazanie emocji tworcy

Ci, którzy rozumieją przemocy Wiedza szanse Ofiar Coraz w innym toksycznym związku po opuszczeniu Ich Pierwsze nadużycie stosunku SA Bardzo Duże. Widziałem, aby Wiele razy NA przestrzeni lat. Bez Pomocy Cykl bedzie kontynuowany.

Podczas prowadzenia Grupe dla maltretowanych Kobiet Jeden klient zaczął mówić z ożywieniem o swojej Nowej Relacji. Z mojego zrozumienia przemocy domowej, przypomniałem Klienta, ABY Być ostrożnym i zabrać ja Nowy Związek powoli. Ona Prawie Nie zwracał Uwagi, JAK ONA odpowiedziała, ZE dziesięciu Nowym partnerem byl inny: od poprzedniego. Powiedziałem JEJ ZE byla wspaniała, ale Nadal powinien Zając JEJ Czas. Wydawało SIĘ, ZE słyszy te Słowa, ale nie nie Wiadomościach.

Miesiące minęła bez powrotu Klienta zrobić Grupy. Pewnego Dnia PO grupa byla w Toku, ZE pokazał. Pozostali Uczestnicy w grupie dyszała. Pierwsza rzeczą, Jaka widzieli byl JEJ Bardzo posiniaczony i poobijany Twarzy. Pozostając spokój, ja zapytałem, CO SIĘ Stalo. JEJ Odpowiedź byla Natychmiastowa: "Miałeś rację, byl tak Jak Mój ex".

Często LUDZIE, którzy opuszczają niewłaściwych Relacji SA pod wrażeniem, ZE PO opuszczeniu swojego Partnera, w Przyszłości ulegnie zmianie. Jednakże, w celu przerwania cyklu przemocy JEST Konieczna jakas forma Pomocy LUB prawdopodobieństwo udanego związku JEST nikłe. Dzieje SIĘ tak dlatego, szczerze mówiąc, bierzemy SIĘ z Nami Gdziekolwiek idziemy. Bierzemy Nasze mysli I wzorców zachowań u nas. Ponadto bierzemy przekonania o Tym, Jak zasługuje Jestesmy oo Relacji Mówimy Pragnienie. Jeśli nie nie czujemy zasługuje bedziemy przyciągać Ludzi, którzy Beda odzwierciedlać te przekonania na nas.

Sa Tacy, którzy Mówią, batterers SA problemem. Ale Prawo Przyciągania uczy nas, že batterers i Ofiary przyciągają SIĘ wzajemnie.

- autor artykułu